پیسی چیست؟آیا درمان یا بهبود با قهوه گانودرما دارد؟

آیا درمان یا بهبود بیماری پیسی (برص یا ویتیلیگو) با قهوه گانودرما امکان پذیر است؟در این مقاله سعی بر توضیح بیماری پیسی و روند بهبودی با گانودرما خواهد شد:

بیماری پیسی و گانودرما

پیسی چیست؟

​پیسی یا برص یا ویتیلیگو یک بیماری پوستی است که در آن لکهای سفید رنگ به دلیل از دست رفتن رنگدانه پوست بوجود می‌آیند، این ضایعات در هر جایی از بدن ممکن است دیده شوند. در ادامه با بیتوته همراه باشید تا با چگونگی بروز و پیشرفت این بیماری پوستی و همچنین نحوه‌ی درمان و مراقبت آن آشنایی کامل پیدا کنید
رَص (پیسی، ویتیلیگو) چیست؟
بَرَص گونه‌ای بیماری پوستیِ مزمن ناواگیر است که به شکل لکه های سفید نرمِ کمابیش بزرگ بر اندام‌های گوناگون بدن ظاهر می‌شود و گاهی ممکن است تمام بدن را فرا گیرد. این بیماری پوستی با نام‌های پیسی و ویتیلیگو هم عنوان می‌شود.

شکل ظاهری بیماری برص

 

 

 

 

این لک‌ها شیری رنگ بوده و در اشکال مختلف با اندازه‌های متفاوت ظاهرمی‌شود. همچنین هر لک می‌تواند با سایر لک ها در یک شخص متفاوتباشد. در یک لک ممکن است سایه های مختلفی وجود داشته باشد و یک ناحیه تیره‌تر، نواحی سفید شده را احاطه کرده باشد.

 

روند پیشرفت بیماری برص (پیسی)

وسعت، دوره و شدت از دست رفتنرنگدانه در اشخاص مختلف متفاوتاست. دوره‌های از دسترفتنرنگدانه و متعاقب آن ثابت ماندنرنگ لک و دوباره از دست رفتن رنگدانه به طور مدوام تکرار می‌شوند. بازگشت خودبه خودی رنگ به لک‌های سفید شده خیلی به ندرت اتفاق می‌افتد.در موارد شدید ممکن است رنگدانه در همه جای پوست از بین برود و پوست یکسره سفید شود. بعضی از بیماران که تصور می‌کنند بیماریشان خوب شده، در واقع تمام رنگدانه پوست خود را از دست داده و پوستشان یک دست سفید شده است. گرچه رنگ پوست این افراد یک دست سفید شده ولی آنها باز هم به پیسی مبتلا هستند.

"ویتیلیگو" یا "برص" در مراحل اولیه کامل درمان پذیر است. حوصله پزشک و بیمار از مهمترین نکات درمان بیماری برص است. درمان بیماری باید به صورت ترکیبی از انواع داروهای خوراکی، موضعی و تزریقی باشد و بیمار تمامی داروهایی که تعدادشان زیاد است و توسط پزشک متخصص تجویز می شود به طور کامل و طبق دستور مصرف نماید.
درمان بیماری با تعداد حداقل 10 قلم دارو میسر می‌شود، از درمان با 1 یا 2 نوع دارو هرگز نمی توان انتظار بهبودی کامل را داشت. مصرف ویتامین‌ها از درمان‌های اصلی بیماری برص محسوب می‌شود و مصرف ویتامین‌های C، B12 و ب کمپلکس علاوه بر تجویز داروهای ترکیبی، ضرورت دارد.
 داروهای موضعی حاوی کورتون ممکن است در بازگرداندن رنگدانه به نواحی کوچک مبتلا به پیسی مؤثر باشند. این داروها باید همزمان با سایر درمان‌ها به کار برده شوند مصرف طولانی این داروها می‌تواند موجب نازک شدن پوست و حتی پیدایش ترک‌های پوستی در بعضی نواحی شوند. بنابراین استفاده از آنها باید حتماً تحت نظارت متخصص پوست باشد.

 

گانودرما و پیسی

قارچ گانودرما یکی از قارچ های دارویی می باشد که در چندین نوع و رنگ مختلف یافت می شود و از آن به عنوان اکسیر جاودانگی یافت یاد می شود. این قارچ دارای خواص بسیار متعدد خوراکی و دارویی می باشد که در درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می شود. امروزه از قارچ گانودرما لوسیدوم در درمان بیماری های پوستی از جمله پیسی بسیار استفاده می شود.
تاثیر قارچ گانودرما لوسیدوم بر بیماری پیسی:
یکی از بیماری های پوستی خود ایمنی بیماری پیسی می باشد. که به تاثیر قارچ گانودرمای اصل بر درمان، کنترل و پیشگیری از آن میپردازیم. این بیماری با نام های مختلفی شناخته می شود، مانند ویتیلیگو یا برص. این بیماری باعث از دست رفتن رنگ پوست و یا اختلال در تولید رنگ دانه های آن می شود. بنابراین پوست فرد مبتلا به این بیماری در قسمت های مختلف دارای رنگ های متفاوتی می شود.
زمانی این بیماری پوستی رخ می دهد که سلول های تولید کننده ی ملانین کاملا از کار می افتند و از بین می روند و یا تولید ملانین ها که به پوست و مو و همچنین چشم های شما رنگ دانه می دهند متوقف می شود. همین امر بر روی همه ی قسمت های مختلف پوست و بدن تاثیر می گذارد. مصرف قارچ گانودرما لوسیدوم اصل، با تقویت سیستم ایمنی بدن، آن را برای مبارزه، درمان و پیشگیری از بیماری پیسی آماده می کند.
علت اصلی این بیماری
در این بیماری به دلیل از بین رفتن رنگ دانه ها قسمت های مختلف پوست روشن تر و یا کاملا سفید می شوند.
علت اصلی از بین رفتن این سلول ها هنوز مشخص نیست اما عوامل زیادی می توانند در از بین رفتن این سلول ها تاثیر بگذارند. مانند عوامل ارثی، اختلال در سیستم ایمنی بدن که موجب بیماری های خود ایمنی می شود که می توانند باعث از بین رفتن ملانوسیت های پوست شوند. عواملی مانند قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب، و آفتاب سوختگی، در معرض انواع مواد شیمیایی قرار گرفتن و همچنین تنش، فشارهای عصبی و استرس می توانند تاثیر بسیاری بر ابتلا به این بیماری بگذارند.
که البته قارچ گانودرما لوسیدوم می توانند تاثیر بسیاری بر این عوامل و درمان و پیشگیری از آنها بگذارد.
افراد مبتلا به بیماری پیسی نسبت به دیگر افراد جامعه بیشتر در معرض بسیاری از بیماری ها قرار دارند. مانند انواع سرطان ها از جمله سرطان پوست، مشکلات روانی و افسردگی، مشکلات بسیار شایع مغزی همچون التهاب رادیواکتیو، بیماری های قلبی و ضربان قلب بالا و همچنین مشکلات پوستی مانند خشکی بیش از حد پوست و خارش.
درمان بیماری پیسی با قارچ گانودرما لوسیدوم اصل:
از آنجا که بیماری پیسی یک بیماری خودایمنی و اختلال در سلول های بدن می باشد، باعث از بین رفتن و کم شدن قدرت دفاعی بدن می شود. قارچ گانودرما به وسیله عناصر و ترکیبات خود می تواند باعث بهبود سیستم ایمنی بدن و در نتیجه درمان و پیشگیری از آن شود.
قارچ گانودرما لوسیدوم ، باعث برانگیخته شدن سلول های ملانوسیت ها می شود که این سلول ها رنگ دانه های مورد نیاز رنگ پوست را می سازند. با مصرف گانودرما، عصاره آن کاملا جذب بدن می شود و در نتیجه ی آن سلول های بدن فعالیت خود را آغاز می کنند و در نتیجه بافت ها شروع به ترمیم شدن می کنند و مانند قبل می شوند.
ایجاد تعادل و تنظیم کردن بدن
همچنین قارچ گانودرما لوسیدوم باعث ایجاد تعادل و تنظیم کردن بدن می شود که به دلیل خاصیت آداپتوژن سازی آن است.که در نتیجه ی این ویژگی از حمله سیستم ایمنی بدن به سلول های که وظیفه تولید رنگ دانه های بدن را دارند جلوگیری و کنترل می شود. از دیگر تاثیرات گانودرما تنظیم ترشح سایتو کاین ها می باشد که وظیفه ی آنها کنترل کردن واکنش های التهابی است. که در نتیجه باعث کم شدن التهابات سیستماتیک بدن و بهبود و کنترل سیستم ایمنی بدن می شود.
قارچ گانودرما لوسیدوم به دلیل دارا بودن مقادیر بسیار زیاد ترکیباتی مانند آنتی اکسیدان ها باعث بازسازی بافت ها و همچنین ترمیم سلولها و اعضای بدن می شود. در نتیجه مصرف این قارچ باعث بهبود بافت های آسیب دیده ی در اثر بیماری پیسی می شود و به مرور آن ها را ترمیم می کند.
عواملی مانند فشارهای عصبی و استرس تاثیر بسیار زو همچنین دیگر بیماری ها و مخصوصا بیماری های خود ایمنی دارند و برای بهبود، کنترل و پیشگیری از این بیماری ها بهتر است استرس و عواملی که باعث فشارهای عصبی کاملا کنترل شوند. که قارچ گانودرما لوسیدوم با خواص بی نظیر خود باعث کنترل استرس و فشارهای های عصبی می شود و خاصیت آرامش بخشی و نشاط دارد

۵
از ۵
۱۷ مشارکت کننده
faeasjomjh گفت:
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?
برای خرید گانودرما اینجا کلیک کنید

​جهت ارائه مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرد یا با تکمیل فرم و فشردن دکمه ارسال همکاران ما در اسرع وقت جهت ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت

وارد فروشگاه گانودرما ای دی شوید

کارشناس های فروش

09100651317

09194669084

09305020139

09357978984

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش